Vykonávame nastreľovanie náušníc dospelým i deťom. K nastreľovanie sa používa špeciálny pištole, do ktorej sa vloží náušnice z chirurgickej ocele a tá sa potom aplikuje (nastrelia) na určené miesto. Doba úplného zahojenia sa pohybuje okolo 5 dní.

Potom môžete tieto náušnice vybrať a nahradiť ich inými podľa Vášho vkusu.

 

Nastreľovanie náušníc
Výhody nastreľovanie náušníc:
- nízka bolestivosť, väčšina ľudí hovorí, že aplikáciu ani necítila, avšak bolesť je individuálne a každý ju prežíva trochu inak rýchlosť
- aplikácia náušnice trvá len pár sekúnd bez krvi
- ranka oproti pichanie ihlou nekrváca sterilita
- náušnice z chirurgickej ocele je rovno z balenia vkladané do nastreľovacej pištole, nedochádza k dotyku s náušnicou dobrá hojivost
- rana sa dobre a rýchlo hojí, komplikácie sú málo časté

Postup nastreľovanie náušníc:
- dezinfekcia miesta aplikácie
- označenie miesta vstrelu fixkou,
- kontrola v zrkadle
- priloženie pištole k uchu a aplikácie
 

Piercing.
Najprv je s klientom vybraný vhodný šperk, prekonzultované jeho uloženie a miesto označené. Potom po dôkladnej dezinfekcii je zákrok vykonávaný v chirurgických rukaviciach špeciálnej lekársku flexila.

Na želanie je možné pre piercing pupku a obočie užiť miestne znecitlivenie. Po zavedení šperku je miesto opäť dezinifikováno a sterilne zakryté. Klient je poučený, ako sa o piercing starať, aby bolo znížené riziko komplikácií na minimum.

Po aplikácii náušníc a piercingu si u nás môžete zakúpiť dezinfekčný roztok určený špeciálne na ošetrenie takýchto raniek. Prípadne s nami prediskutujete vhodnosť použitia dezinfekčného roztoku, ktorý máte doma.