Tetovacie a piercingové štúdio Eternal ARTvzniklo v roku 2007 v Šamoríne, a teda patrí v tomto regióne k najstarším. O kvalite poskytovaných služieb v oblasti tetovania vypovedá množstvo spokojných zákazníkov. Aj poskytovaný piercing je možné hodnotiť podobným spôsobom.

Služby nášho štúdia bežne využívajú zákazníci ako miestneho regiónu, tak i dochádzajúci z okruhu cca 50 km vzdialených miest našej republiky. Pre zákazníkov sú tu pripravené dve miesta, na ktorých pracujú Rody a Parker. Ďalej je samozrejmosťou príjemné prostredie a tiež služby zodpovedajúce štandardom patriacim k tomuto druhu služieb (hygiena, používané materiály atď.).

Ponúkame tetovanie najrôznejších štýlov, ale aj prekrývanie, resp. opravu starých či nevydarených kériek. Pre inšpiráciu je k dispozícii množstvo katalógov. Každý vybraný motív je možné poupraviť, popr. podľa vašich predstáv nakresliť. 

Pre piercing je pripravené ďalšie miesto a sú tu na výber šperky z chirurgickej ocele, titánu, bioplastov a prírodných materiálov. Pre záujemcov o tetovanie ponúkame možnosť výberu z mnohých motívov v papierových katalógoch a alebo elektronicky roztriedených do tematických skupín a zložiek v troch počítačoch priamo v štúdiu. Tiež je tu možnosť zhotovenia tetovacieho motívu podľa požiadavky zákazníka.

Taktiež ponúkame profesionálny permanentný make-up, permanentné líčenie, pudrové obočie a pod.

Príďte sa sami presvedčiť, tešíme sa na Vašu osobnú návštevu.